Microblading Kıl Tekniği

Reyhan Güzellik Salonu olarak Tuzla Mahallesi 563 Sokak No: 3/5 Fethiye / Muğla - Fethiye Diş Hastanesi kaşısında bulunan güzellik salonumuzda, Güzellik Uzmanı'nız Reyhan ÖLMEZER farkı ile Microblading Kıl Tekniği uygulamaları yapmaktayız.

Microblading Kıl Tekniği uygulamalarında başarıyı en üst düzeyde tutmak ve müşteri memnuniyeti adına siz değerli müşterilerimizin konforu ve sağlığı için her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüp dizayn ettiğimiz salonumuzda gönül rahatlığı içerisinde Microblading Kıl Tekniği uygulamalarınızı keyifli ve sağlıklı bir ortam içerisinde yaptırabilirsiniz.

Sizde Microblading Kıl Tekniği uygulamalarımız ile ilgili daha fazla bilgi ve hizmet almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Uygulama Görüntüleri


Etiketler:

Hakkımızda

Merhaba… Reyhan Güzellik Salonu Mayıs 2016 tarihinde Muğla ilinin Fethiye ilçesinde Reyhan ÖLMEZER tarafından kurulmuştur. Reyhan Güzellik Salonu olarak; Profesyonel Cilt Bakımı, Lazer Epilasyon, Bölgesel Zayıflama, Dermaroller, Dermapen, Cilt Ütüleme, Kavitasyon, Radyo Frekans, ...

Devamı
Canlı Destek